Segregacja Śmieci

19.09.2024 22:10
        W czwartek (19.09.2024 r.) w naszej szkole grupie 0b odbyły się zajęcia dotyczące segregacji śmieci i odpadów komunalnych, którą przeprowadziła Pani Dagmara Gielarek wraz z wychowawcą grupy Panią Magdaleną Fietko.

Moc Kropek - Odkrywaj, Twórz, Inspiruj

19.09.2024 15:38
        W minionym tygodniu dzieci z oddziałów 0b i 0c wzięły udział w projekcie edukacyjnym pt.: "Moc Kropek: Odkrywaj, Twórz, Inspiruj!" inspirowanym Międzynarodowym Dniem Kropki.

Spotkanie z policjantem w oddziałach zerowych

18.09.2024 22:02
         18 września oddziały zerowe odwiedził Pan policjant aspirant Karol Zioło z Komisariatu Policji w Gorzycach, który przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Spotkanie z policjantem w klasach pierwszych.

20.09.2024 10:04
        W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem uczniów. 18 września w ramach edukacji w tym kierunku, uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami spotkali się z Policjantem. Spotkanie poprowadził asp. Karol Zioło z Komendy Policji w Gorzycach.
      • Dzień Kropki w Klasach I-III.

17.09.2024 12:26
        W dniach 16-17  września klasy I-III włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki.