• Wycieczka klas piątych

• 18.03.2024 07:48
        • Z okazji Dnia Kobiet my, uczniowie klasy 5a, wraz z uczniami z klasy 5b (i oczywiście naszymi wychowawczyniami) wybraliśmy się na wycieczkę do Rzeszowa.
        • Aby uczcić ten ważny dzień, udaliśmy się do „Fly Parku”. Spędziliśmy tam świetny czas. Całą zabawę rozpoczęła rozgrzewka z trenerem, a następnie mogliśmy korzystać z wszelkich dostępnych atrakcji. Wśród nich znalazły się trampoliny, baseny z piankami oraz zjeżdżalnie. Jednak najwięcej radości dostarczył namsztuczny byk oraz tak zwany eliminator. Jest to świetne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi, dostarcza wiele ruchu przez zabawę. Podwugodzinnej przyjemności w parku rozrywki udaliśmy się do galerii „Millenium”. Tam mieliśmy chwilę czasu na zakupowe szaleństwo. Po tym, jak wraz z koleżankami wydaliśmy wszelkie oszczędności, wyruszyliśmy do „Multikina”. Obejrzeliśmy w nim najnowszą część „Kung Fu panda”. Film był świetny i bardzo ekscytujący. Wszyscy oglądaliśmy z wielkim zaciekawieniem, a czas spędzony w kinie minął nam zdecydowanie za szybko.

To był wspaniały dzień pełen wrażeń. To niezapomniany Dzień Kobiet, który z pewnością będę miło wspominać.

Nadia Hara

Młoda Dziennikarka z klasy 5a