• Wydarzenia

  • Wydarzenia

      • Wyjście pełne atrakcji klasa 1c
        • Wyjście pełne atrakcji klasa 1c

        • 22.06.2026 18:48
        • Koniec roku szkolnego to idealny czas na wspólne świętowanie i zacieśnianie klasowych więzi. Z tej okazji uczniowie klasy 1c, wraz ze swoimi opiekunami, wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu integracyjnym, które odbyło się na terenie Ogrodów Działkowych „Raj”.
          Nasza przygoda rozpoczęła się od bardzo ciekawej lekcji historii i przyrody. Spotkaliśmy się z gospodarzem ogrodu oraz przedstawicielami zarządu, którzy z pasją opowiadali o początkach „Raj”. Dowiedzieliśmy się, od którego roku istnieją działki oraz ile ich usytuowano na tym zielonym terenie. Mieliśmy także okazję podziwiać imponujące trofea, dyplomy oraz nagrody, które ogród zdobywał na przestrzeni lat za najpiękniej zagospodarowane parcele. Po części oficjalnej przyszedł czas na swobodną zabawę! Na zaproszenie rodziców dwójki uczniów z naszej klasy, udaliśmy się na ich prywatną działkę.
        • Gościnność gospodarzy przerosła nasze najmilsze oczekiwania. Na dzieci czekało mnóstwo wspaniałych atrakcji:
          -skoki na trampolinie i zjazdy na zjeżdżalni,
          -odpoczynek na huśtawkach i w hamaku,
          -rozgrywki tenisa oraz liczne gry i zabawy ogrodowe,
          - ogromna atrakcja dnia – przejażdżki gokartem!
           
          Jak na prawdziwy piknik przystało, nie zabrakło też pysznego jedzenia. Wszyscy zajadali się chrupiącymi kiełbaskami z grilla oraz różnorodnymi przekąskami. Na wielki finał tego pełnego wrażeń dnia, dla wszystkich uczestników przygotowano pyszne lody dla ochłody, które w ten ciepły dzień smakowały wyjątkowo.
          To było fantastyczne, pełne uśmiechu popołudnie, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy Zarządowi „Raj” za ciepłe przyjęcie, a Rodzicom za gościnność i zorganizowanie tak wspaniałego spotkania!
           
        • Wróć do listy artykułów