• Ogłoszenia

• NABÓR WNIOSKÓW W PROGRAMIE STYPENDIALNYM "MŁODZI ZDOLNI"

• 15.05.2024 10:10
        • Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Sami dla Siebie” w Gorzycach prowadzi nabór wniosków o przyznanie stypendium z Funduszu Stypendialnego „Młodzi Zdolni”.
        • Celem Funduszu Stypendialnego „Młodzi Zdolni” jest promowanie młodzieży szczególnie uzdolnionej. Osoby zainteresowane udziałem w programie powinny złożyć wnioski o przyznanie stypendium w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach do 20 maja 2024 r. do godz. 15.00.
          O stypendium mogą ubiegać się uczniowie szkół podstawowych klas IV-VIII oraz szkół średnich stale zamieszkali na terenie gminy Gorzyce.
          Kandydaci ubiegający się o stypendium wini legitymować się średnią ocen na świadectwie z ostatniego roku nie niższą niż 3.0, wzorową, bardzo dobrą lub dobrą oceną z zachowania, posiadać udokumentowane szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne. Do wniosku należy dołączyć swoją autoprezentację w formie wideo. Autoprezentacja powinna zawierać plan rozwoju osobistego na kolejny rok z finansowaniem z Funduszu Stypendialnego
          Regulamin funduszu stypendialnego wraz z wnioskiem dostępny jest na stronie internetowej Gminy Gorzyce, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach. Dokumenty można pobrać również w sekretariacie szkoły.
          Fundusz Stypendialny tworzą darowizny od firm i osób prywatnych. Do tej pory Fundusz wspierały m.in. Fundacja „Ukryte Talenty”, Alumetal, Federal Mogul, PHU Czerwiński oraz firma Beton-Bud, TRUCK SERWIS Wojciech Kułaga, pan Eugeniusz Pikus, P.P.H.U. Leszek Andura.
          Firmy i osoby prywatne, które chciałyby przekazać darowizny na ten cel, mogą kontaktować się z przedstawicielami Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Sami dla Siebie” lub dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach.

Wniosek_o_przyznanie_stypendium(3).docx