• SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW MISTRZYNI MAŻORETEK – MAJA LASKOWSKA

• 10.09.2024 09:33
        • W tym roku brałam udział w Mistrzostwach Polski Mażoretek, gdzie zajęłam 1 miejsce. Zawody odbyły się 22 czerwca 2024 r. w Dębicy. Umożliwiło mi to udział w Mistrzostwach Świata we Francji.Oprócz Polski były tam reprezentantki takich krajów jak:Słowacja, Chorwacja,Węgry i oczywiście Francja. Jechałam tam 34 godziny autokarem z całą Polską Drużyną Narodową.W zawodach z Polski brało udział 20 uczestniczek z czego cztery z klubu „Mażoretki Aurum GOK Gorzyce".Następnego dnia po dotarciu na miejsce odbyła się uroczysta parada na rynku w mieście Agen.Było bardzo gorąco - ponad 30 stopni Celsjusza. Udało mi się wytańczyć siódme miejsce pomimo ogromnego stresu i bardzo dużej konkurencji.
        •  Wszystko zawdzięczam mojej ciężkiej pracy oraz trenerce pani Małgorzacie Katarzynie Gronek, której dziękuję za przygotowanie choreografii oraz cenne wskazówki i uwagi . Czuję się zaszczycona tym, że mogłam uczestniczyć w tych Mistrzostwach Świata, reprezentując Polskę w Drużynie Narodowej i z dumą trzymać flagę i śpiewać nasz hymn .

Wyjazd ten uzmysłowił mi, jak bardzo ważne są symbole narodowe i nauka języków obcych. Było to ogromne przeżycie dla mnie.

Maja Laskowska

Kl 6 „a "