• Spotkanie z policjantem w klasach pierwszych.

• 20.09.2024 10:04
        • W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem uczniów. 18 września w ramach edukacji w tym kierunku, uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami spotkali się z Policjantem. Spotkanie poprowadził asp. Karol Zioło z Komendy Policji w Gorzycach.
        • Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo, bezpieczna droga do szkoły oraz ze szkoły, a także zagrożenia, z którymi mogą spotkać się mali uczniowie.
          Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze. Uczniowie zadawali pytania, a funkcjonariusz na każde pytanie odpowiadał cierpliwie i z uśmiechem.
          Na koniec spotkania na każdego pierwszoklasistę czekała mała niespodzianka. Nasz gość podarował każdemu drobne upominki.
          Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie, to spotkanie oraz treści przekazane na pewno na długo zostaną w naszej pamięci.