• Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego

• 01.06.2022 12:28
        • Dnia 23 maja 2022r. odbyła się wycieczka klasy 7b do Ojcowa pod opieką wychowawcy Renaty Modras, nauczyciela Anety Urbaniak oraz rodzica Beaty Rusiak.
        • Zwiedzanie rozpoczęło się od Jaskini Nietoperzowej w której uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek. Następnym punktem wycieczki był Zamek na Pieskowej Skale oraz spacer pod Maczugę Herkulesa. Kolejną atrakcją było Muzeum Przyrodnicze Ojcowskiego Parku Narodowego, gdzie można było zobaczyć rekonstrukcję jaskini, makietę OPN oraz zapoznać się z gatunkami zwierząt i roślin znajdujących się na tym terenie. Ostatnim przystankiem tego dnia była Brama Krakowska oraz Źródełko Miłości. Po zakończeniu zwiedzania uczniowie zjedli pyszny obiad oraz wykorzystali chwilę wolnego czasu na zakup pamiątek. Pogoda tego dnia dopisała, a cała klasa wróciła zadowolona do domu.