• Gminny konkurs recytatorski „W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego”

• 09.06.2022 07:38
        • Dnia 8 czerwca 2022 r. w Sokolikach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski zatytułowany „W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego”.

• Wzięło w nim udział czterdzieścioro ośmioro uczniów ze szkół podstawowych z gminy Gorzyce. Jury oceniało recytacje w trzech kategoriach wiekowych. W pierwszej, obejmującej uczniów z klas 0-III naszą szkołę reprezentowali: Nikola Czernik (I a), Zuzanna Wójcik (I b), Emilia Głogowska (III a) i Judyta Winiarczyk (III b). W drugiej kategorii klas IV-V występowali uczniowie z klasy IV a: Nikodem Bracławicz, Bartłomiej Drozd, Marcelina Korzonek, Łucja Surma. Najstarszą wiekowo grupę reprezentowały: Judyta Józefik (VIII b), Julia Baryła (VIII b), Maja Derebecka (VIII b), Anna Makieła (VIII a) oraz Amelia Nowak (VII c).

Nikola Czernik (opiekun Małgorzata Bodzioch)i Julia Baryła (opiekun Elżbieta Magda-Cendrowska) zajęły trzecie miejsca. Serdecznie gratulujemy! Cieszymy się, że recytatorskie  zmagania cieszyły się w tym roku tak dużym zainteresowaniem.