• I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Gorzycach

• 11.06.2022 18:45
        • 10 czerwca 2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Gorzycach.
        • Turniej rozgrywany był na boisku "orlik" w Gorzycach, obowiązywała formuła "każdy z każdym". Chłopcy wygrali wszystkie mecze w rezultacie zajmując I miejsce a tytuł "Króla Strzelców" zdobył Mateusz Wujek. Warto wspomnieć, że większość chłopców naszej drużyny na co dzień trenuje w Akademii Stal Gorzyce. Serdecznie gratulujemy!

SKŁAD: Oliwier Stańczak, Kacper Dziedzic, Wiktor Rączka, Dominik Batorski, Kacper Ziemian, Mateusz Wujek.

WYNIKI:

SP2 GORZYCE 4 - 1 ZS GORZYCE