• Najlepsi z języka angielskiego

• 12.06.2022 17:39
        • Dnia 6 czerwca 2022 roku 20 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych wzięło udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego. Konkurs trwał 60 minut i obejmował 7 zadań. Uczniowie mogli uzyskać maksymalnie 60 punktów. Zadania wymagały od uczniów znajomości słownictwa, zwrotów oraz konstrukcji gramatycznych.

• Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Surdy, Joanna Wiśniewska, Anna Szypuła oraz Klaudia Kaniszewska-Guźla pierwsze miejsce przyznała Oliwierowi Kotwicy ze Szkoły Podstawowej  na 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach, drugie miejsce zajęła Martyna Motyka ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Adama Osetka, trzecie miejsce – po dogrywce – zajął Hubert Słomka reprezentujący Szkołę Podstawową im. Stanisława Jachowicza w Furmanach.

W nagrodę zwycięzcy otrzymali głośniki, a wszyscy uczestnicy słuchawki – nagrody ufundował Urząd Gminy Gorzyce. Upominki i  gratulacje wszystkim uczestnikom przekazali wójt gminy Gorzyce Leszek Surdy, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do konkursu.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu😊

Zdjęcia autorstwa pani Moniki Zając