• Wycieczka rowerowa kl. 5a

• 21.10.2022 08:07
        • Uczniowie klasy 5 a z opiekunami: p. Beatą Kocur, p. Dagmarą Gielarek, rodzicem - p. Pawłem Bartoszkiem oraz wychowawczynią p. Marią Krycią wybrali się na wycieczkę rowerową do Kępia Zaleszańskiego.
          Uczestnicy wyjazdu odwiedzili historyczne miejsce związane z naszą Małą Ojczyzną – Cmentarz ofiar I wojny światowej. Tam minutą ciszy uczcili pamięć poległych w obronie Ojczyzny, a także zmarłych różnych narodowości.
          Wycieczka miała na celu wzbudzenie zainteresowania uczniów własnym regionem. Poznawanie piękna rodzimego krajobrazu, połączone było z aktywnym wykorzystaniem wolnego czasu.
          Kształtowanie postaw zdrowotnych umożliwiła wizyta w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Kępiu Zaleszańskim. Zabawa w kręgielni wymagała skupienia, wykorzystania znajomości praw fizyki, a zarazem  umiejętności współpracy w zespole.Wyjazd został zorganizowany w ramach Dnia Chłopaka.
          Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie w kręgielni.