• I Ty możesz zostać św. Mikołajem

• 02.01.2023 11:44
        • ,, I Ty możesz zostać św. Mikołajem " - świetlica szkolna kl. 0-3. Na przygotowany przez Świetliczaków program artystyczny pt. "I Ty możesz zostać św. Mikołajem" zostali zaproszeni Goście - Pani Dyrektor Katarzyna Stępień, Panie z administracji i obsługi szkolnej oraz  zaprzyjaźnieni nauczyciele.
        • Pani Zofia Gwizdała, nauczyciel przedszkola wraz ze swoją grupą "Wiewiórki" zaprosiła nas z występem do swojej grupy. Po zakończonym występie, dzieci zachęciły widzów do wspólnego tańca. Świetliczaki obdarowały swoich Gości drobnymi upominkami, zaś same otrzymały słodkości, samochód zabawkowy oraz książeczki do czytania. Dziękujemy także Rodzicom za stroje Mikołajów, Reniferów oraz Aniołków w których prezentowały się ich pociechy.