• Sukces naszych uczniów w Gminnym Konkursie Nasza Mała Ojczyzna w Trześni

• 04.04.2024 07:50
        • W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Trześni odbyła się VIII edycja konkursu wiedzy o gminie Gorzyce. Zadaniem uczestników było napisanie testu, obejmującego 60 pytań z zakresu historii regionu, postaci, topografiigminy, zabytków i funkcjonowania gminy Gorzyce.
        • Naszą szkołę reprezentował czteroosobowy zespół uczniów pod opieką pani Ewy Cepowskiej.

Oto nasi zwycięzcy. W kategorii klas 4-6 I miejsce zajęła Julia Drzazga z kl. 6c, III miejsce Marcelina Biało z kl. 6c.

W kategorii klas 7-8 III miejsce zajął Michał Sibiga z kl. 8a.

Zespół SP2 w składzie: Sandra Banaś, Julia Drzazga, Marcelina Biało i Michał Sibiga uzyskali najlepszy wynik w konkursie.

Nagrody i dyplomy zwycięzcom wręczył wójt gminy Gorzyce Leszek Surdy oraz dyrektor ZSP w Trześni Jerzy Paw.

Gratulujemy zwycięstwa i szerokiej wiedzy o naszej gminie Gorzyce!