• Zawody WINGS CUP- srebrny medal dla Poli Prajsnar

• 04.04.2024 20:42
        • 23 marca 2024 r. w Mielcu odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin. Wystartowało w nim ponad 600 zawodników z 36 klubów z całej Polski.
        • Walki rozgrywane były aż na pięciu matach jednocześnie, a turniej trwał do późnego wieczora. Z naszego gorzyckiego klubu w tych zawodach wzięło udział dziewięcioro zawodniczek i zawodników. Dla trojga z nich  był to pierwszy udział w zawodach. Duże brawa dla nichza odwagę. Natomiast troje najbardziej doświadczonych zawodników –ja (Pola Prajsnar) moja przyjaciółka Zuzia Pruś i kolega Iwo Krzemiński (również uczniowie naszej szkoły) stanęliśmy na podium. Mimo bardzo mocnych i twardych rywalek zostałam srebrną medalistką w mojej kategorii. Poziom zawodników był naprawdę wysoki, dlatego myślę, że mogę być z siebie dumna. Oczywiście zadanie nie było łatwe, ponieważ przy każdym wyjściu na matę towarzyszył mi duży stres. Jednak dzięki wielu godzinom ciężkiego treningu oraz dodatkowych przygotowań dałam radę go pokonać.

Na zakończenie chciałabym pogratulować wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, którzy mieli odwagę wystartować. Zwycięzcą zostaje ten, kto nie zaprzestaje wysiłku.

Młoda dziennikarka

Pola Prajsnar