• Ogłoszenia

Konkurs na Wieniec lub Kalendarz Adwentowy

29.11.2021 16:54
        Zarówno Wieniec Adwentowy "Adventskranz" jak i Kalendarz Adwentowy "Adventskalender" to zwyczaje niemieckie. Zachęcam zatem uczniów, by połączyli swoją wiedzę o tym kraju oraz umiejętności plastyczne/techniczne i wykonali jedną z podanych prac.

ZADUSZKI NAUCZYCIELSKIE

12.11.2021 19:16
        Listopadową tradycją naszej szkoły stały się Zaduszki Nauczycielskie. Zapraszamy 19 listopada na wieczór zadumy, refleksji i pamięci. Pamięci o tych, którzy budowali oświatę na terenie Gorzyc, którzy kształtowali serc i umysły wielu pokoleń, wielu z nas.

Zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego w ramach akcji "Wszystkie Dzieci Zbierają Elektrośmieci"

28.10.2021 21:50
        W dniach 02-03.11.2021 r.  w ramach akcji "Wszystkie Dzieci Zbierają Elektrośmieci", do której przystąpiła nasza szkoła można przynosić elektrośmieci (zespsuty sprzęt elektroniczny i elektryczny). Elektrośmieci będą odbierane w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach przy wejściu od boiska lekkoatletycznego (wejście z podjazdem dla osób niepełnosprawnych) w godzinach 9.00-16.00.

Rodzaje sprzętu podlegającego zbiórce w dokumencie w załączeniu do tego ogłoszenia.

Dzień kundelka w naszej szkole

10.10.2021 07:30

Z okazji zbliżającego się „Dnia Kundelka” zachęcamy uczniów naszej szkoły do zrobienia sobie zdjęcia ze swoim lub „adoptowanym” ( sąsiada) psem.

Regulamin konkursów przedmiotowych

04.10.2021 11:44

Zapraszamy rodziców oraz uczniów o zapoznanie się z regulaminem konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w województwie podkarpackim w roku szkolnym 2021/2022.