• Segregacja Śmieci

• W czwartek (19.09.2024 r.) w naszej szkole grupie 0b odbyły się zajęcia dotyczące segregacji śmieci i odpadów komunalnych, którą przeprowadziła Pani Dagmara Gielarek wraz z wychowawcą grupy Panią Magdaleną Fietko.

• Moc Kropek - Odkrywaj, Twórz, Inspiruj

• W minionym tygodniu dzieci z oddziałów 0b i 0c wzięły udział w projekcie edukacyjnym pt: "Moc Kropek: Odkrywaj, Twórz, Inspiruj!" inspirowanym Międzynarodowym Dniem Kropki.

Projekt miał na celu wspieranie rozwoju kreatywności, zachęcanie dzieci do wyrażania siebie poprzez sztukę, twórcze myślenie, budowanie pewności siebie oraz promowanie współpracy i empatii wśród uczniów. Dzieci podczas zajęć wspaniale się bawiły i  odkrywały swoje talenty inspirowane kropką. Był to czas pełen radosnej, twórczej oraz kreatywnej zabawy.

• Spotkanie z policjantem w oddziałach zerowych

•  18 września oddziały zerowe odwiedził Pan policjant aspirant Karol Zioło z Komisariatu Policji w Gorzycach, który przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

• Spotkanie z policjantem w klasach pierwszych.

• W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem uczniów. 18 września w ramach edukacji w tym kierunku, uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami spotkali się z Policjantem. Spotkanie poprowadził asp. Karol Zioło z Komendy Policji w Gorzycach.

• Spotkanie z przyrodnikiem

• 12 września 2024 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z myśliwym. Pan Dariusz Knap, z zamiłowania przyrodnik, opowiadał o zachowaniu się w lesie, o tym, czego w nim robić nie wolno, a co można.

• SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW MISTRZYNI MAŻORETEK – MAJA LASKOWSKA

• W tym roku brałam udział w Mistrzostwach Polski Mażoretek, gdzie zajęłam 1 miejsce. Zawody odbyły się 22 czerwca 2024 r. w Dębicy. Umożliwiło mi to udział w Mistrzostwach Świata we Francji.Oprócz Polski były tam reprezentantki takich krajów jak:Słowacja, Chorwacja,Węgry i oczywiście Francja. Jechałam tam 34 godziny autokarem z całą Polską Drużyną Narodową.W zawodach z Polski brało udział 20 uczestniczek z czego cztery z klubu „Mażoretki Aurum GOK Gorzyce".Następnego dnia po dotarciu na miejsce odbyła się uroczysta parada na rynku w mieście Agen.Było bardzo gorąco - ponad 30 stopni Celsjusza. Udało mi się wytańczyć siódme miejsce pomimo ogromnego stresu i bardzo dużej konkurencji.