• Ogłoszenia

Zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

29.11.2023 13:57
        Drodzy uczniowie i rodzice !!!
        Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.
        W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!
        Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.
        ,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

TERMIN ODBIERANIA  ELEKTROŚMIECI: 30.11.-06.12.2023 R. OD GODZ.9.00 DO 16.00

MIEJSCE ODBIERANIA ELEKTROŚMIECI: BUDYNEK SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2; UL. EDUKACJI NARODOWEJ 3 WEJŚCIE OBOK WINDY (PRZY BOISKU LEKKOATLETYCZNYM)

Akcja Sprzątanie Świata

12.09.2023 14:04
        Mamy przyjemność poinformować, że Nasza Szkoła bierze udział w wyjątkowej
        ,,30! Akcji Sprzątanie świata- Polska 2023’’, która organizowana jest przez Fundację Nasza Ziemia.
        W tym roku Akcja przebiega pod hasłem „Sprzątanie świata łączy ludzi!”.
        Celem akcji jest edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

27.07.2023 08:40
        Wychowawczynie oddziłów przedszkolnych przekazaują informacje na temat wyprawki dla dzieci zapisanych do oddziałów dla sześciolatków w roku szkolnym 2023/2024.

Ogłoszenie o likwidacji stowarzyszenia.

05.07.2023 12:07

Podaje się do publicznej wiadomości, że na podstawie uchwały  z dnia 10.02.2020r.  Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr2 im. Jana Pawła II w Gorzycach  o rozwiązaniu oraz na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego w Rzeszowie sygn. akt RZ.XII.NS-REJ.KRS/008272/20/821 z dnia 10.06.2020 wszczęta została likwidacja Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr2 im. Jana Pawła II w Gorzycach, ul. Edukacji Narodowej 3. Likwidatorem Stowarzyszenia została ustanowiona Janiec Bożena i Chruściel Ewa.
        Wzywa się do składania ewentualnych roszczeń w stosunku do Stowarzyszenia w terminie do 18 lipca 2023 roku.

Stypendia dla uzdolnionych uczniów z gminy Gorzyce.

24.05.2023 13:29

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Sami dla Siebie” w Gorzycach ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium z Funduszu Stypendialnego „Młodzi Zdolni”.