Uczniowie klasy 2 A w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego

04.04.2024 09:27
        26 marca uczniowie klasy 2 A wzięli udział w wycieczce do Muzeum COP w Stalowej Woli. Celem wycieczki było eksperymentowanie i doświadczanie oraz rozwijanie swoich umiejętności. Na początku odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których prowadząca pokazała dzieciom na czym polega iluzja w rysunku.

Warsztaty świąteczne w klasie 2 A

05.04.2024 12:24
        Tuż przed Wielkanocą w klasie 2 A odbyły się warsztaty wielkanocne „Zabawa w gotowanie”, które  przygotowali przedstawiciele Osady Marianów z Zarzecza.

Akcja Tak pomagam

04.04.2024 08:45
        Dziękujemy za owocny udział w zbiórce żywności:
        • Kierownikom oraz sprzedawcom sklepów: Stokrotka, Groszek, Lewiatan, Delikatesy w Centrum, Biedronka - za życzliwe przyjęcie,
        • wszystkim wspomagającym akcję - za hojność,
        • wolontariuszom z naszej szkoły, opiekunom - za gotowość pomagania,
        • wszystkim współpracującym z Caritas Gorzyce - za wielką pracę!

Rekolekcyjny Konkurs Plastyczny Kościół - dom dla wszystkich ludzi

04.04.2024 08:24
        Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej szkole wygłosił misjonarz pochodzący ze Stalowej Woli, a obecnie pracujący w Botswanie - ks. Mateusz Kusztyb. Opowiadał o życiu i przekazywaniu wiary w sercu pustyni Kalahari.Przybliżył naszym uczniom jak ważne jest dziękczynienie Bogu, szacunek do drugiego człowieka i docenienie tego, co posiadamy.

Sukces naszych uczniów w Gminnym Konkursie Nasza Mała Ojczyzna w Trześni

04.04.2024 07:50
        W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Trześni odbyła się VIII edycja konkursu wiedzy o gminie Gorzyce. Zadaniem uczestników było napisanie testu, obejmującego 60 pytań z zakresu historii regionu, postaci, topografiigminy, zabytków i funkcjonowania gminy Gorzyce.