Koncert Mobilnej Filharmonii

03.04.2024 22:06
        Dnia 3 kwietnia gościliśmy w naszej szkole muzyków  z Mobilnej Filharmonii, którzy zagrali koncert dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3 pt. Zaczarowane dźwięki bajkowej i filmowej piosenki”.

Szkolny Konkurs Ekologiczny

02.04.2024 10:39

22.03.2024 r odbył się Szkolny Konkurs Ekologiczny, w którym wzięło udział 15 uczniów z klas 6-8. Miło nam poinformować, że do IV Gminnego Konkursu Ekologicznego zakwalifikowały się następujące osoby: Julia Pikus klasa VIIc, Noemi Hara klasa VIIa, Julia Balmas klasa VIc, Nikola Ossowska- Blajer klasa VIIIa.

Przygotowanie do Świąt Wielkanocnych - świetlica szkolna kl. O-3

05.04.2024 05:58
        Z racji zbliżających się w/w świąt uczniowie w świetlicy przypominali sobie o zwyczajach Wielkanocnych.

Wiosenne przebudzenie - konkurs plastyczny

27.03.2024 16:25
        Wraz z nadejściem wiosny w oddziałach zerowych został zorganizowany konkurs plastyczny pod hasłem „Wiosenne przebudzenie”.
        Głównymi celami konkursu było rozwijanie dziecięcej kreatywności, zdolności manualnych oraz rozbudzanie zainteresowań przyrodą, jej bogactwem i pięknem.

BOSKI POKAZ MODY

25.03.2024 09:20
        21 marca 2024 r. z okazji pierwszego dnia wiosny odbył się w naszej szkole Boski Pokaz Mody. Uczniowie i uczennice przebrali się w bogów, boginie oraz herosów ze starożytnej Grecji.