• Pancake Day

• W tym roku 22 utalentowanych uczestników przystąpiło do konkursu na Mistrza Naleśnika  i przygotowało pyszne i pomysłowe pancakesy. Uczniowie naszej szkoły w drodze głosowania wyłonili zwycięzców:
              I miejce Nadia Hara z klasy 5a
              II miejsce Klaudia Sobczyszyn 5a
              III miejsce Aleksandra Bara, Martyna Stępień i Ewa Rzeszowiak 4b.
              Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu  kulinarnego!

• Wintersports

• Na zajęciach języka angielskiego, uczniowie klasy 5b, pracując w grupach metodą projektu, zgłębiali informacje o ulubionych sportach zimowych. Korzystając z różnych źródeł, pozyskali wiedzę o ich pochodzeniu, krajach, w których są uprawiane i zasadach w nich obowiązujących. Popularne wśród uczniów były snowboard, hokej na lodzie, łyżwiarstwo figurowe i saneczkarstwo.

• Walentynki w oddziałach zerowych

•  14 lutego dzieci z oddziałów zerowych obchodziły „WALENTYNKI”- jest to wyjątkowy dzień nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Dla najmłodszych dzień ten, stanowi symbol przyjaźni oraz radości ze wspólnego przebywania.

• Konkurs kuratoryjny z języka polskiego

• Nikola Ossowska - Blajer to kolejna uczenica z klasy 8a, która zakwalifikowała się do ostatniego, Wojewódzkiego etapu konkursu organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.  Na etapie konkursu rejonowego z języka polskiego zajęła bardzo dobrą, 20 pozycję na 148 uczestników.
              Serdecznie gratulujemy Nikoli i życzymy wytrwałości w przygotowaniu do ostatniego etapu oraz " radości czytania" lektur konkursowych.

• Konkurs kuratoryjny z języka polskiego