• Ogłoszenia

Zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego w ramach akcji "Wszystkie Dzieci Zbierają Elektrośmieci"

08.03.2021 08:56
        W dniach 11-12.03.2021 r.  w ramach akcji "Wszystkie Dzieci Zbierają Elektrośmieci", do której przystąpiła nasza szkoła można przynosić elektrośmieci (zespsuty sprzęt elektroniczny i elektryczny). Elektrośmieci będą odbierane w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach przy wejściu od boiska lekkoatletycznego (wejście z podjazdem dla osób niepełnosprawnych) w godzinach 9.00-16.00.

Przeciw depresji

22.02.2021 21:22

23 luty to Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II    w Gorzycach zaprasza młodzież, rodziców i nauczycieli do śledzenia cyklu działań informacyjnych, dotyczącego upowszechniania wiedzy na temat depresji i zachęcania chorych do leczenia. Dzisiaj przedstawiamy wpis dotyczący przyczyn i  pierwszych objawów depresji.

Rekrutacja do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego dla sześciolatków.

19.02.2021 21:24
        Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach informuje, że prowadzi rekrutację na rok szkolny 2021/2022 do oddziałów przedszkolnych dla sześciolatków oraz do klasy pierwszej.

Dyżury telefoniczne specjalistów PPP w Nowej Dębie (luty - marzec)

20.02.2021 20:29

Szanowni Państwo!

W związku z rozpoczętą kwarantanną narodową Ministerstwo Edukacji i Nauki poleciło poradniom psychologiczno – pedagogicznym podjęcie działań pozwalających na zapewnienie dzieciom i młodzieży w okresie ferii zimowych pomocy psychologiczno – pedagogicznej.
          Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nowej Dębie informuje o możliwości korzystania z porad specjalistów w formie telefonicznej lub bezpośrednio w siedzibie placówki, bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

20.02.2021 20:08

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe gospodarowanie odpadami.