Walentynki w oddziałach zerowych

14.02.2024 18:20
         14 lutego dzieci z oddziałów zerowych obchodziły „WALENTYNKI”- jest to wyjątkowy dzień nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Dla najmłodszych dzień ten, stanowi symbol przyjaźni oraz radości ze wspólnego przebywania.

Konkurs kuratoryjny z języka polskiego

12.02.2024 16:26
        Nikola Ossowska - Blajer to kolejna uczenica z klasy 8a, która zakwalifikowała się do ostatniego, Wojewódzkiego etapu konkursu organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.  Na etapie konkursu rejonowego z języka polskiego zajęła bardzo dobrą, 20 pozycję na 148 uczestników.
        Serdecznie gratulujemy Nikoli i życzymy wytrwałości w przygotowaniu do ostatniego etapu oraz " radości czytania" lektur konkursowych.

To my, Młodzi dziennikarze z klasy 5a!

23.01.2024 13:47
        Jesteśmy Młodymi Dziennikarzami z klasy 5a. Od czwartej klasy uczestniczymy raz w tygodniu w zajęciach dziennikarskich, na których piszemy artykuły o tym, co robiliśmy w wakacje, piszemy o swoich idolach i pasjach.

Klasy czwarte w projekcie

23.01.2024 11:25
        Klasy czwarte naszej szkoły zostały wytypowane do udziału w spotkaniu zorganizowanym przez Państwową Uczelnię Zawodową oraz Podkarpacki Oddział Wodnego Pogotowia Ratunkowego w Tarnobrzegu, dotyczącym akcji "Jestem świadomy - jestem bezpieczny".

Laboratorium przyszłości

22.01.2024 17:55
        W pracowni Laboratorium  Przyszłości  Testujemy urządzenia  hydrauliczne  budowane z klocków Lego