Wizyta w gabinecie pedagoga

14.01.2024 12:58

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami odwiedzili gabinet pedagoga szkolnego-  pani Małgorzaty Prucnal.

Stop przemocy w szkole

11.01.2024 09:12

Uczniowie klasy 5a już drugi rok realizują innowację z języka polskiego pt. "Poznajemy tajniki sztuki dziennikarskiej". Zajęcia prowadzi mgr Elżbieta Magda- Cendrowska. Młodzi dziennikarze prowadzą gazetkę, gdzie publikują swoje artykuły na różne tematy. Od dłuższego czasu w centrum ich zainteresowań leży problem przemocy rówieśniczej. Prowadzą kampanię " Stop przemocy w szkole". W ramach zajęć dziennikarskich postanowili nakręcić kilka spotów, które mają na celu uświadomić społeczności szkolnej, czym jest przemoc i w jaki sposób może się objawiać.

Relacja z wydarzeń w świetlicy szkolnej klas 0-III

09.01.2024 14:27
        Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Świetlica klas 0-III

09.01.2024 14:15
        Relacja wydarzeń w świetlicy szkolnej klas 0-III podczas jesieni.

Innowacja z języka niemieckiego w kl. 7a

08.01.2024 08:48
        W ramach innowacjii z języka niemieckiego uczniowie klasy 7a napisali kartki z życzeniami świątecznymi i wysłali uczniom z Czech, z którymi korespondowali dotychczas mailowo. Taką samą niespodziankę otrzymaliśmy od naszych nowych znajomych z Mährisch Büdwitz.