Omawiamy układ krwionośny

08.01.2024 08:23
         Omawiamy układ krwionośny

Nasza szkoła bez dzwonków.

03.01.2024 14:04
        Dzwonek na lekcje i przerwy kojarzy się nieodłącznie ze szkołą. Coraz więcej jednak szkół w Polsce rezygnuje z tego sygnału. Badania i doświadczenia pokazują szerg korzyści wynikających z rezygnacji z dzwonka szkolnego. Spróbujemy zmierzyć się z wyzwaniem nowoczesnej i przyjaznej szkoły i od 8 stycznia 2024 r. wyłączymy dzwonek.

Wigilia w oddziałach zerowych

29.12.2023 04:09

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w oddziałach zerowych zakończyła wspólna wigilia.

Telewizja szkolna - warsztaty obrazu i dźwięku

22.12.2023 16:11
        Uczniowie na zajęciach w ramach #LaboratoriaPrzyszłości. Mieli okazję sprawdzić się w roli: modela, fotografa, a także montażysty. Efekty ich pracy przedstawione są na fotografiach.

W pracowni Mikołaja

22.12.2023 08:36
        Klasa I a pojechała  na spotkanie z Mikołajem do leśnej zagrody w Doboszówce. Już na początku wizyty dzieci wypatrzyły przez okno Mikołaja jeżdżącego na koniu.