• WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

• Wychowawczynie oddziłów przedszkolnych przekazaują informacje na temat wyprawki dla dzieci zapisanych do oddziałów dla sześciolatków w roku szkolnym 2023/2024.

• Ogłoszenie o likwidacji stowarzyszenia.

• Podaje się do publicznej wiadomości, że na podstawie uchwały  z dnia 10.02.2020r.  Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr2 im. Jana Pawła II w Gorzycach  o rozwiązaniu oraz na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego w Rzeszowie sygn. akt RZ.XII.NS-REJ.KRS/008272/20/821 z dnia 10.06.2020 wszczęta została likwidacja Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr2 im. Jana Pawła II w Gorzycach, ul. Edukacji Narodowej 3. Likwidatorem Stowarzyszenia została ustanowiona Janiec Bożena i Chruściel Ewa.
              Wzywa się do składania ewentualnych roszczeń w stosunku do Stowarzyszenia w terminie do 18 lipca 2023 roku.